Açıkhava’da Konser Mevsimi Başlıyor


Bu sene Harbiye Açıkhava sahnesinin seyirci koltukları, her zamanki gibi birbirinden harika sanatçıların konserleriyle yine dolup taşacak.

17 Haziran, Şebnem Ferah

mfo

Türkiye’nin en güçlü rock kadın vokallerinden Şebnem Ferah, en sevilen şarkılarını hayranları için söyleyecek. Böylece ünlü sanatçı 17 Haziran Cumartesi akşamı açık hava konserlerinin başlangıcını yapmış olacak.

18 Haziran, MFÖ

Türk pop müziğin en büyük temel taşlarından olan efsane üçlü Mazhar-Fuat-Özkan, eğlenceli performansları ve unutulmayan şarkılarıyla 18 Haziran Pazar akşamı Harbiye Açıkhava’da yer alacaklar.

bulent ortacgil birsen tezer


19 Haziran, Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer

Şehir müziğinin en yumuşak sesli temsilcilerinden Bülent Ortaçgil ve Türkiye’nin iyi kadın seslerinden biri olan Birsen Tezer, daha önceki akşamlarda beraber sahne aldıkları gibi 19 Haziran Pazartesi akşamı da Harbiye Açıkhava’da beraber hoş bir düete daha imza atacaklar.

 

teoman

20 Haziran, Teoman

Rock müziğin ülkemizdeki en başarılı erkek sanatçılarından olan Teoman, 20 Haziran’daki açık hava performansıyla en sevilen şarkılarıyla nostalji yaparken, en son çıkardığı albümünden şarkıları da hayranları için söyleyecek.

athena

21 Haziran, Athena

Punk ve ska rock müziğin ülkemizdeki en büyük temsilcilerinden Athena, enerjik ve bir o kadar eğlenceli performanslarıyla 21 Haziran Çarşamba akşamı Harbiye’de olacak.
kenan dogulu

22 Haziran, Kenan Doğulu

Pop müziğin ülkemizdeki en yenilikçi isimlerinden Kenan Doğulu, hem pop şarkıları hem de son çıkardığı caz albümündeki şarkılarıyla 22 Haziran Perşembe akşamı Haziran ayının son Harbiye konserini vermiş olacak.

Konserlerin biletlerini Biletix‘ten temin edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir